ООО "Нирбизнес-Лтд"

Клей STAUF PUK-446 2K-PU на основі полімеру
Еластичний, міцний при зсуві двокомпонентний поліуретановий паркетний клей згідно DIN 281 і DIN ЕN 14293
Особливості:
- швидкий розвиток міцності
- тривалий час використання
- еластичний, міцний при зсуві, тому зменшує напругу
- малотоксичний

Придатні підлогові покриття:
Паркет з шаруватої клеєної деревини на ребро згідно DIN EN 14761
Паркет з шаруватої клеєної деревини згідно DIN EN 13227
Дошки з масиву
Багатошаровий паркет згідно DIN EN 13489
Мозаїчний паркет згідно DIN EN 13488
Штучний паркет згідно DIN EN 13226

Придатні основи:
Цементні стяжки
Сульфат-кальцієві (текучі) стяжки
Деревостружкові плити V100 (E1) плити OSB
Шпаклівки STAUF для паркету

Придатні грунтівки:
STAUF VPU-155
STAUF VEP-190
STAUF VDP-130


Придатні шпаклівки:
STAUF SPP-95
IBOLA ES


Придатні  підкладки:
Теплоізоляційна підкладка STAUF
Поліефірний нетканий матеріал STAUF
Роз'єднувальні плити STAUF
 

Властивості товару:
призначений для теплих підлог
НЕ морозостійкий
дуже добре наноситься

Придатний очищувач:
Інтенсивний очищувач STAUF
Спеціальний очищувач STAUF
Колір: бежевий

 

Розхід на м ²:
1000 г за допомогою зубчастого шпателя № 3
1300 г за допомогою зубчастого шпателя №4
1100 г за допомогою зубчастого шпателя № 5

 

Час укладання: близько 45 - 60 хвилин при 20 ° C
Навантаження допустиме: через 24 години

Кліматичні умови в приміщенні при застосуванні:
температура не нижче 15 ° С,
відносна вологість повітря 75%,
максимальна вологість повітря 65%

Термін зберігання: не менше 9 місяців
Розміри тари:
Компонент суміші A: 8,9 кг пластмасова
Компонент суміші B: 0,89 кг пластмасова
Emicode: E C1-R

Giscode: RU1
Співвідношення при змішуванні компонент суміші A: 9

Співвідношення при змішуванні компонент суміші B: 1

 

Перевірка основи:

Перед укладанням перевірити основу згідно DIN 18356 .

Крім іншого, основа повинна бути міцною на стиснення і міцною на розрив , не мати тріщин, мати поверхневу міцність, бути сухою протягом тривалого часу, рівною, чистою і без антиадгезивів, обпалених шарів і т.д. Також необхідно оцінити пористість і шорсткість поверхні. Слід перевірити вміст вологи і абсорбційну здатність цементних (текучих) і сульфат - кальцієвих (текучих) стяжок, а також вологість повітря в приміщенні і температуру основи.

 

Підготовка основи:

Підготовка основи забезпечує готовність основи до укладання, зокрема, основа повинна бути чистою, міцною, шорсткою, при необхідності, здатною вбирати вологість, рівною, сухою в продовж тривалого часу, не повинна мати тріщин.

Механічну попередню обробку основи (підмітання, чищення пилососом, машинне очищення щіткою, шліфування або полірування, фрезерування, дрібоструменева обробка) слід проводити в залежності від виду та стану основи. Тріщини і стики, крім температурних (деформаційних) швів або інших швів, обумовлених конструкцією, необхідно заробити за допомогою литтєвої смоли STAUF і скоб для стяжки. Отвори та заглиблення можна заповнити стійкої шпаклівкою STAUF. Для зв'язування залишків пилу і поліпшення схоплювання, зокрема на теплих підлогах, основу необхідно попередньо обробити відповідною грунтівкою STAUF .

Рівності, абсорбційної здатності і шорсткості основи досягають, при необхідності, за допомогою нанесення відповідної шпаклівки STAUF.

 

Змішуваннякомпонентів:

Перед використанням обидва компоненти повинні бути кімнатної температури (близько 20°C). Пластмасова тара: затверджувач № 5 з пластмасової банки вилити повністю у відро зі смолою. Змішування компонентів: обидва компоненти змішувати за допомогою електричної дрилі або електричної мішалки до тих пір, поки не вийде однорідний колір (не менше 2 хвилин). Звертати увагу на повне перемішування в області стінок і дна. Завжди замішувати повну тару, щоб забезпечити дотримання необхідних пропорцій.

 

Обробка:
 Нанести клей на основу відповідним зубчастим шпателем, при цьому за допомогою рівномірного ведення зубчастого шпателя уникати утворення клейових гнізд і занадто товстих шарів клею. Укласти паркет в клей протягом зазначеного для укладання часу, трохи присунути і щільно притиснути. Залежно від ступеня затвердіння клейові забруднення можна видалити відповідними очищувачами STAUF. Попередньо слід перевірити вплив очищувача на поверхню покритого паркету на якій-небудь прихованій ділянці або на зразку.

Видалення затверділих залишків клею можливо в несприятливих випадках або після тривалого часу затвердіння тільки механічним способом, що пов'язано з пошкодженням поверхні. Тому слід видаляти забруднення, по можливості, ще в свіжому стані, або їх слід уникати спочатку за допомогою відповідного узгодженого способу дій при роботі. Після замішування використовувати клей протягом зазначеного часу.

Навантаження:
Допустиме навантаження залежить від температури в приміщенні.

Обмеження відповідальності:
Вищевказані дані відповідають сучасному рівню розвитку. У будь-якому випадку їх слід розглядати як ні до чого не зобов'язуючі, так як ми не можемо вплинути на укладання, і умови укладання в кожному місці є різними. Тому претензії, виходячи з цих даних, виключаються. Це також стосується комерційних і технічних консультацій, які надаються безкоштовно і є ні до чого не зобов'язуючими. Тому ми рекомендуємо провести достатню кількість власних дослідів і самостійно визначити, чи придатний товар для передбачуваної мети застосування. З появою цих висловлювань вся попередня технічна інформація (пам'ятки, рекомендації щодо укладання та інші висловлювання, призначені для подібних цілей) втрачають свою дію.

сайт разработан компанией дизайн студия сайтов
© nirbiznes.com.ua Фанера, ОСП, ДСП, ДВП, OSB, OSB плита, клей для паркета, оборудование для производства пенобетона
nirbiznes.com.ua  фанера.com.ua